kablo
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Ön sipariş Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Ürün arama
Alt Menü 1

Bayi girişi
Bayi kodu 
Şifre

Şifremi unuttum
Alt Menü 15

Ürün grupları
im_menu2DATA KABLOLARI
im_menu2DAHILI TELEFON KABLOLARI
im_menu2COAXIAL KABLOLARI
im_menu2DIAFON KABLOLARI
im_menu2CCTV KAMERA KABLOLARI
im_menu2YANGIN İHBAR KABLOLARI
im_menu2PATCH KABLOLARI
im_menu2PLASTİK KABLO KANALI
im_menu2NETWORK CABİNET
im_menu2CABİNET AKSESUARLARI
im_menu2PATCH PANEL
im_menu2KONNEKTÖRLER
im_menu2KEYSTONE JACK
im_menu2FACE PLATE
im_menu2FİBER OPTİK KABLO VE AKSESUARLARI
Alt Menü 2

Yenilikler
im_menu7RG6 / U-4 CCS
RG6/U-4 CCS
RG6/U-4 CCS
¨
0,37
im_menu7AK-CAT5 FTP 24 AWG CCA(0, 50 mm İLETKEN ÇAPI)
AK-CAT5 FTP 24 AWG CCA(0,50 mm İLETKEN ÇAPI)
AK-CAT5 FTP 24 AWG CCA(0,50 mm İLETKEN ÇAPI)
$
36,30
+ KDV
KDV dahil : 237,71 TL
im_menu7ATEK-NET CAT5 UTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT5 UTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT5 UTP 24 PORT PATCH PANEL
$
14,00
+ KDV
KDV dahil : 91,69 TL
im_menu7ATEK-NET CAT5 FTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT5 FTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT5 FTP 24 PORT PATCH PANEL
$
35,00
+ KDV
KDV dahil : 229,20 TL
im_menu7CAT5E UTP KEYSTONE JACK
CAT5E UTP KEYSTONE JACK
CAT5E UTP KEYSTONE JACK
$
0,51
+ KDV
KDV dahil : 3,34 TL
im_menu7CAT6 UTP KEYSTONE JACK
CAT6 UTP KEYSTONE JACK
CAT6 UTP KEYSTONE JACK
$
0,65
+ KDV
KDV dahil : 4,26 TL
im_menu7CAT5E FTP KEYSTONE JACK
CAT5E FTP KEYSTONE JACK
CAT5E FTP KEYSTONE JACK
$
1,33
+ KDV
KDV dahil : 8,71 TL
im_menu7ATEK-NET CAT6 UTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT6 UTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT6 UTP 24 PORT PATCH PANEL
$
27,00
+ KDV
KDV dahil : 176,81 TL
im_menu7ATEK-NET CAT6 FTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT6 FTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT6 FTP 24 PORT PATCH PANEL
$
42,00
+ KDV
KDV dahil : 275,05 TL
im_menu7ATEK-NET CAT3 50 PORT TELEFON PATCH PANEL
ATEK-NET CAT3 50 PORT TELEFON PATCH PANEL
ATEK-NET CAT3 50 PORT TELEFON PATCH PANEL
$
30,00
+ KDV
KDV dahil : 196,46 TL
Tüm liste
Alt Menü 7

En çok satanlar
im_menu4AK-CAT5e UTP 25 AWG (BAKIR İLETKEN 0, 46 mm)
AK-CAT5e UTP 25 AWG (BAKIR İLETKEN 0,46 mm)
AK-CAT5e UTP 25 AWG (BAKIR İLETKEN 0,46 mm)
$
39,60
+ KDV
KDV dahil : 259,33 TL
im_menu4AK-CAT5e UTP 24AWG(BAKIR İLETKEN 0, 50 mm)
AK-CAT5e UTP 24AWG(BAKIR İLETKEN 0,50 mm)
AK-CAT5e UTP 24AWG(BAKIR İLETKEN 0,50 mm)
$
46,20
+ KDV
KDV dahil : 302,55 TL
Tüm liste
Alt Menü 4

Haftanın ürünleri
im_menu5AK-CAT5e UTP 25 AWG (BAKIR İLETKEN 0, 46 mm)
AK-CAT5e UTP 25 AWG (BAKIR İLETKEN 0,46 mm)
AK-CAT5e UTP 25 AWG (BAKIR İLETKEN 0,46 mm)
$
39,60
+ KDV
KDV dahil : 259,33 TL
im_menu5AK-CAT5e S-FTP 24AWG(BAKIR İLETKEN 0, 50mm)
AK-CAT5e S-FTP 24AWG(BAKIR İLETKEN 0,50mm)
AK-CAT5e S-FTP 24AWG(BAKIR İLETKEN 0,50mm)
$
64,90
+ KDV
KDV dahil : 425,01 TL
im_menu5RG 59 / U-4 COAXIAL KABLO
RG 59 /U-4 COAXIAL KABLO
RG 59 /U-4 COAXIAL KABLO
¨
0,38
+ KDV
KDV dahil : 0,45 TL
Tüm liste
Alt Menü 5

En çok gezinenler
im_menu6RG 6/U-6 COAXIAL KABLO
RG 6/U-6 COAXIAL KABLO
RG 6/U-6 COAXIAL KABLO
¨
0,76
+ KDV
KDV dahil :
¨
0,90
im_menu6JY(st)Y 1x2x0, 8 + 0, 6 YANGIN İHBAR KABLOSU
JY(st)Y 1x2x0,8+0,6 YANGIN İHBAR KABLOSU
JY(st)Y 1x2x0,8+0,6 YANGIN İHBAR KABLOSU
$
0,15
+ KDV
KDV dahil :
$
0,98
im_menu6CCTV 2 + 1 (2*0, 22) BAKIR İLETKEN
CCTV 2+1 (2*0,22) BAKIR İLETKEN
CCTV 2+1 (2*0,22) BAKIR İLETKEN
$
0,12
+ KDV
KDV dahil :
$
0,79
im_menu6VBV 1x2x0, 5 + 0, 5
VBV 1x2x0,5+0,5
VBV 1x2x0,5+0,5
$
5,94
+ KDV
KDV dahil :
$
38,90
im_menu6ATEK-NET CAT6 UTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT6 UTP 24 PORT PATCH PANEL
ATEK-NET CAT6 UTP 24 PORT PATCH PANEL
$
27,00
+ KDV
KDV dahil :
$
176,81
im_menu6RG 6/U-6 CCS COAXIAL KABLO
RG 6/U-6 CCS COAXIAL KABLO
RG 6/U-6 CCS COAXIAL KABLO
¨
0,63
+ KDV
KDV dahil :
¨
0,74
im_menu6AK-CAT5e UTP 25 AWG (BAKIR İLETKEN 0, 46 mm)
AK-CAT5e UTP 25 AWG (BAKIR İLETKEN 0,46 mm)
AK-CAT5e UTP 25 AWG (BAKIR İLETKEN 0,46 mm)
$
39,60
+ KDV
KDV dahil :
$
259,33
im_menu6CCTV 4 + 1 (2*0, 5 + 2*0, 22) BAKIR İLETKEN
CCTV 4+1 (2*0,5+2*0,22) BAKIR İLETKEN
CCTV 4+1 (2*0,5+2*0,22) BAKIR İLETKEN
$
0,18
+ KDV
KDV dahil :
$
1,18
im_menu6ATEK-NET CAT3 50 PORT TELEFON PATCH PANEL
ATEK-NET CAT3 50 PORT TELEFON PATCH PANEL
ATEK-NET CAT3 50 PORT TELEFON PATCH PANEL
$
30,00
+ KDV
KDV dahil :
$
196,46
im_menu6AK-CAT6 UTP 24AWG LSZH(BAKIR İLETKEN 0, 50 mmİLETKEN ÇAPI)
AK-CAT6 UTP 24AWG LSZH(BAKIR İLETKEN 0,50 mmİLETKEN ÇAPI)
AK-CAT6 UTP 24AWG LSZH(BAKIR İLETKEN 0,50 mmİLETKEN ÇAPI)
$
71,38
+ KDV
KDV dahil :
$
467,44
Alt Menü 6

« <    2   3   4   5  > » 

CAT5E FTP KEYSTONE JACK

CAT5E FTP KEYSTONE JACK
CAT5e FTP KEYSTON JACK
KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK-NET ST/MM FIBER CONNECTOR

ATEK-NET ST/MM FIBER CONNECTOR

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

DT8 (8x0.22) BAKIR İLETKEN AL FOLYO EKRANLI

DT8 (8x0.22) BAKIR İLETKEN AL FOLYO EKRANLI
100 mt kangal
RSOH dış kılıf pvc
2000 MT ALANA İSTANBUL İÇİ KARGO BEDAVA
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK SC/MM PIGTAIL 62.5/125 1 METRE

ATEK SC/MM PIGTAIL 62.5/125 1 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK SC/SM PIGTAIL 9/125 1 METRE

ATEK SC/SM PIGTAIL 9/125 1 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK ST/MM PIGTAIL 62.5/125 1 METRE

ATEK ST/MM PIGTAIL 62.5/125 1 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK ST/SM PIGTAIL 9/125 1 METRE


KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK SC/MM PIGTAIL 50/125 1 METRE

ATEK SC/MM PIGTAIL 50/125 1 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK ST/MM PIGTAIL 50/125 1 METRE

ATEK ST/MM PIGTAIL 50/125 1 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK SC/SC MM 50/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

ATEK SC/SC MM 50/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK SC/SC SM 9/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

ATEK SC/SC SM 9/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK ST/SC MM 50/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

ATEK ST/SC MM 50/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK ST/SC SM FIBER PATCH KABLO 2 METRE


KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK ST/ST MM 50/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

ATEK ST/ST MM 50/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu

ATEK ST/ST SM 9/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

ATEK ST/ST SM 9/125 FIBER PATCH KABLO 2 METRE

KARGO ALICIYA AİT
Yeni
Fiyatı
 :
Kdv dahil:
Havale ile
 :
Taksit Seçenekleri
baskett.gif Sepete At
Stok Durumu
« <    2   3   4   5  > » 
 
İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu  | Erişim | Havale bildirim formu 
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 11 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 1869198
e-ticaret neticaret e-ticaret